Untitled Document

Over ons Een unieke beleving

Waarom?

Wij geloven dat enthousiaste, betrokken mensen zorgen voor succesvolle organisaties.
Wij geloven dat gezamenlijke ervaringen essentieel zijn om betrokkenheid te maximeren.  

Hoe?

Blije gezichten en goede resultaten door geweldige belevingen; daar gaan we voor!
Ieder event moet aanvoelen als een maatpak;
Persoonlijke aandacht staat voorop;
Wij zijn respectvol brutaal;

Wat?

Wij organiseren gave bedrijfsevenementen die het verschil maken.
Benieuwd naar hoe we voor u het verschil kunnen maken?

Zoekt u een professionele partij voor de organisatie van uw bedrijfsuitje, teambuilding of bedrijfsevenement op maat? Benieuwd naar hoe we voor u
het verschil kunnen maken? Laat u verrassen door onze mensen om die van u te belonen! Telefonisch +31(0)10 - 413 59 51 of email info@pegasusevents.nl

"We Make Performance Fun"

Voor de toekomst 
Bij Pegasus Events zijn wij ons bewust van de noodzaak tot verduurzaming.
Wij willen intrinsiek bijdragen aan het leefbaarder maken van onze
planeet en niet wachten op regelgeving om tot actie te komen. 
Lees meer over onze duurzame doelen

TEAM

Joris de Vos

Eigenaar
joris@pegasusevents.nl

Vincent Dellebeke

Eigenaar
vincent@pegasusevents.nl

Annemieke Kok

Manager Pegasus Rotterdam
annemieke@pegasusevents.nl

Jodi Boom

Manager Pegasus Specials
jodi@pegasusevents.nl

Channa Benard

Brandbuilder
channa@pegasusevents.nl

Marc Vollaard

Sales & Events
marc@pegasusevents.nl

Nieuwsbrief

Ervaringen met Pegasus Events

Het was echt een super goed georganiseerde dag. De bussen waren goed geregeld, het diner en de locatie van het restaurant waren top en het interactieve stadsspel was ook heel origineel en leuk voor iedereen! Wij hebben alleen maar positieve reacties gekregen na afloop. Het contact voorafgaand en achteraf was ook heel fijn. Volgende keer organiseren wij zeker weer via Pegasus Events, bedankt!

Gemeente Leiden, Leiden