Untitled Document

Over Pegasus Events Een unieke beleving

Waarom?

Wij geloven dat enthousiaste, betrokken mensen zorgen voor succesvolle organisaties.
Wij geloven dat gezamenlijke ervaringen essentieel zijn om betrokkenheid te maximeren.  

Hoe?

Blije gezichten en goede resultaten door geweldige belevingen; daar gaan we voor!
Ieder event moet aanvoelen als een maatpak;
Persoonlijke aandacht staat voorop;
Wij zijn respectvol brutaal;

Wat?

Wij organiseren gave bedrijfsevenementen die het verschil maken.
Benieuwd naar hoe we voor u het verschil kunnen maken?

Zoekt u een professionele partij voor de organisatie van uw bedrijfsuitje, teambuilding of bedrijfsevenement op maat? Benieuwd naar hoe we voor u
het verschil kunnen maken? Laat u verrassen door onze mensen om die van u te belonen! Telefonisch +31(0)10 - 413 59 51 of email info@pegasusevents.nl

"We Make Performance Fun"

Joris de Vos

Eigenaar
joris@pegasusevents.nl

Vincent Dellebeke

Eigenaar
vincent@pegasusevents.nl

Annemieke Kok

Manager Pegasus Rotterdam
annemieke@pegasusevents.nl

Jodi Boom

Manager Pegasus Specials
jodi@pegasusevents.nl

Robin Polderman

Projectmanagement
robin@pegasusevents.nl

Lisa van Zanen

Medewerker Sales & Events
lisa@pegasusevents.nl

Nieuwsbrief

Ervaringen met Pegasus Events

De sloepenspeurtocht is een echte aanrader! Leuk dat je zelf kan varen over de Maas met een mooie sloep. De speurtocht bracht ons langs verschillende bijzondere en kenmerkende punten van de omgeving van Rotterdam. We hebben gevaren langs verschillende bruggen, sluizen, havens en rederijen. Het zonnetje maakte de tocht helemaal top! Na het varen hadden wij een lekkere barbecue bij restaurant Okay.

Willems Vastgoedonderhoud, Rotterdam